Magyar Party Service Szövetség

A Magyar Party Service Szövetség célja, hogy Magyarországon a házon kívüli vendéglátás, party service szolgáltatások jó hírnevét, megbecsülését erősítse. Ennek érdekében szakmai, etikai kódexet dolgoz ki, a hatóságokkal közösen kialakítja a működés jogi kereteit.
A Szövetség tevékenységével kiemelkedő jelentőséget tulajdonít annak, hogy a tagjai által nyújtott szakmai szolgáltatások színvonalát emelje, továbbfejlessze és a megvalósított minőségi szolgáltatások nívóját fenntartsa.

Karrier - Álláslehetőség

A Party Service Szövetség tagjai által felkínált aktuális állások:

1. Gyakornok

A Bonus Party Service Kft.
GYAKORNOKOT
keres a rendezvényszervezés területére azonnali kezdéssel!

Gyakorlati idő:
2007. márciusától, valamint a felsőoktatás által meghatározott kötelező időtartam befejezéséig

Elvárásaink:
Hallgatói jogviszony Szakmai érdeklődés, elkötelezettség

Feladatok:
Irodai adminisztráció Rendezvényszervező asszisztensi munka Ajánlatok készítése Alvállalkozókkal való kapcsolattartás

Amit kínálunk a gyakorlati időszakban:
A cégünknél folytatott tevékenységek megismerése és a rendezvényszervezés területén szerzett tapasztalatok lehetőséget nyújthatnak a Hallgató számára egy szakdolgozat elkészítéséhez, valamint a Hallgató esélyeit növeli a rendezvényszervezés területén való későbbi elhelyezkedésben.

Jelentkezés, és bővebb információ ezen az oldalon található.

Összes aktuális állás:

Gyakornok - Bonus PS.

Nyitóoldal | Aktuális hírek | Tagok | Ajánlatkérés | A szövetségről | Sajtószoba
Események | Elérhetőségeink | Karrier
Magyar Party Service Szövetség (c) 2006 Minden jog fenntartva!

Online marketing weboldalkészítés: |MarketingÖtletek.hu|

A szövetség tagjai